Munkatársaink​

Az alábbi ábrán látható cégünk felépítése.

Arrow ECS Hungary Org Chart
 

Ügyvezető:

Sandor Strublik

Dr. Strublik Sándor

Ügyvezető

Tel.: +36 1 371 2370

E-mail: sandor.strublik@arrow.com

 
 




Office és marketing:

Edina Sarang

Sarang Edina

Irodavezető

Tel.: +36 1 371 2370

E-mail: edina.sarang@arrow.com

 


 
Bianka Kajtor

Kajtor Bianka

Marketing szakértő és oktatásszervező

Tel.: +36 1 371 2375

E-mail: bianka.kajtor@arrow.com

 
 




Infrastruktúra és virtualizáció:

Agnes Marko

Markó Ágnes

VMware sales manager

Tel.: +36 1 371 2375

E-mail: agnes.marko@arrow.com


 

Gabor Seres
Seres Gábor

Veeam, VMware sales manager

Tel.: +36 1 371 2375

E-mail: gabor.seres@arrow.com


 

Brigitta Kaczur
Kaczur Brigitta

Backoffice asszisztens

Tel.: +36 1 371 2375

E-mail: brigitta.kaczur@arrow.com

 

 


Hálózat és IT biztonság:

Attila Tazlo

Tázló Attila

Networking és security business unit manager

Tel.: +36 1 371 2377

E-mail: attila.tazlo@arrow.com


 

Zoltan Soos
Soós Zoltán

IT security presales manager

Tel.: +36 1 371 2372

E-mail: zoltan.soos@arrow.com


 

Gabor Fuzesi
Füzesi Gábor

Networking sales manager

Tel.: +36 1 371 2377

E-mail: gabor.fuzesi@arrow.com


 

Gabor Luky
Luky Gábor

Networking presales manager

Tel.: +36 1 371 2377

E-mail: gabor.luky@arrow.com

  

IBM:

Janos Illes

Illés János

IBM software sales manager

Tel.: +36 1 371 2376

E-mail: illes.janos@arrow.com


 

Zoltan Horvath
Horváth Zoltán

IBM software sales manager

Tel.: +36 1 371 2376

E-mail: zoltan.horvath@arrow.com


 

Katalin Lukacs
Lukács Katalin

IBM software partner manager

Tel.: +36 1 371 2376

E-mail: katalin.lukacs@arrow.com


 



Oracle:

Beata Bimbo

Bimbó Beáta

Oracle business unit manager

Tel.: +36 1 371 2373

E-mail: beata.bimbo@arrow.com


 

Daniel Porkolab
Porkoláb Dániel

Oracle, NetApp, SimplyVity sales manager

Tel.: +36 1 371 2375

E-mail: daniel.porkolab@arrow.com

 


 

Oktatás és Professional Services:

Janos Marton

Márton János

Professional Services és training manager

Tel.: +36 1 371 2378

E-mail: janos.marton@arrow.com


 

Tibor Gaal

Gaál Tibor

Training specialist (VMware, Veeam oktató)

Tel.: +36 1 371 2378

E-mail: tibor.gaal@arrow.com